ThunderCore Nedir? TT Token Yorum ve Geleceği!

ThunderCore

ThunderCore (TT Token), vizyon sahibi geliştiricilerin mobil deneyimlerde mümkün olanın sınırlarını zorlayan güçlü bir blok zinciri ve gelişen ekosistemdir. Peki tam olarak ThunderCore (TT Token) Nedir, Nasıl Alınır? TT Token Yorum ve Geleceği!

TT Token alım-satım işlemleri için hemen buradan hemen KuCoin’ Kayıt Olun!

ThunderCore (TT Token) Nedir?

ThunderCore, kendi yerel para birimi Thunder Token ile güvenli, yüksek performanslı, EVM uyumlu bir genel blok zinciridir.

Şirket, 2017 yılında Silikon Vadisi’nde Chris Wang ve bu alandaki en iyi araştırmacılar ve mühendisler tarafından kuruldu. PaLa adı verilen ölçeklenebilirlik “üçleme”sinin üstesinden gelen çığır açan bir konsensüs protokolü ile ThunderCore ağı, 4.000+ TPS, saniyeden kısa onay süreleri ve bir dolardan daha az maliyetli (<0.00001$) düşük gaz ücretleri sunarak, merkezi olmayan uygulamalar sağlamaktadır. 

ThunderCore, mobil eğlence uygulamalarının kullanıcıları için değer oluşturmasıyla devrim yaratıyor.Play to earn mekaniği, ücretli katılım ve kullanıcıya ait kimlik ve varlıkların tümü, kullanıcıların sanal dünyada eğlenmesi ve kazanması için yeni ekonomiler, alanlar ve yerler yaratmaya yardımcı olur.

EVE uyumlu: Tüm Ethereum akıllı sözleşmeleri ve araçlarıyla tam uyumluluk, saniyeler içinde bağlantı.

Hızlı ve ucuz: 1 kuruşun onbinde birine mal olan saniyeden kısa onaylar ve düşük gaz ücretleri.

Süper ölçeklenebilir: VISA ile aynı düzeyde saniyede 4.000’den fazla işlem performansı.

Çevre dostu: Proof of stake mekanizması (POS) üzerinde çalışarak TT enerjisini verimli hale getirir.

Gelişmiş birlikte çalışabilirlik: Ethereum, Binance Smart Chain ve Huobi Eco Chain ile uyumlu crosschain

İlginizi Çekebilir

Basitce kullanıcı edinin: ThunderCore’a yerleştirerek DApp’inizi TT Wallet’da listeleyebilir ve bunları oynamaya, izlemeye, kazanmaya ve oluşturmaya hazır dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sunabilirsiniz.

Ölçeklenebilir ve düşük ücret: ThunderCore ağı, 4.000’den fazla TPS’yi ve süper düşük gaz ücretlerini destekleyerek işletim maliyetlerinizi minimumda tutmanıza olanak tanır.

Cross-chain birlikte çalışabilirliliği: Uygulamalarınızı, desteklenen tüm blok zincirlerinde aynı anda paylaşın.

ThunderCore Nereden ve Nasıl Alınır?

ThunderCore alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

  • TT Token  alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

TT Token Yorum ve Geleceği!

TT Token Yorum ve Geleceği, ThunderCore’in şu ana kadar  görmüş olduğu en düşük tutar ₺0.07805 , en yüksek fiyat0 ₺0.4199 olmuştur. TT son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Açıkçası, ThunderCore DApp’ler her hafta oyun ve kumar kategorisi çizelgelerine hükmediyor, DApp’lerin platformda ölçeklendirmesinin ne kadar kolay olduğunun gerçek bir kanıtı. ThunderCore ayrıca, diğer blok zincirlerinde (örn. Ethereum, BSC, HECO), ThunderCore Bridge adı verilen zincirler arası bir mekanizma aracılığıyla birbirleri arasında değiştirilebilir.

Kullanılabilirlik zorluklarını çözerek ve yeni bir güvenilirlik ve güvenlik standardı belirleyerek ThunderCore, blok zinciri teknolojisine geniş çapta adaptasyon sağlama çabalarına öncülük ediyor. Şu anda, 18’den fazla ülkeye yayılan uluslararası bir kullanıcı tabanı ile ThunderCore, ağında 4 milyondan fazla toplam adres ve 180 milyon işlem topladı.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!