The Debt Box ( DEBT Token ) Nedir?

THE DEBT BOX

DEBT ekosistemi, birlikte bir blok zinciri ekosistemi oluşturan otonom yazılım düğümü operatörlerinden oluşan devrim niteliğinde, merkezi olmayan, çevre dostu bir blok zinciri teknolojisi ağıdır. Peki tam olarak The Debt Box ( DEBT Token ) Nedir, Nasıl Alınır?

DEBT Token  alım-satım yapmak için hemen buradan Gate.io Borsasına kayıt olun ve hoş geldin bonusunu kaçırmayın!

The Debt Box ( DEBT Token ) Nedir?

The Debt Box ( DEBT Token ), projeleri, altın, gümüş, ham petrol, doğal gaz, tarım, emlak ve telif hakkı gibi somut fiziksel emtia üretimini destekleyerek eko-sistemine istikrar eklemek için blok zinciri aracılığıyla gerçek dünyadaki emtialara bağlanır.

The Debt Box ekosistemi, gelir getiren gerçek dünya projelerini destekleyerek bu ürünlerin fiziksel üretiminden yararlanır. DEBT belirteci, ekosistem için yardımcı belirteçtir. DEBT yazılım madenciliği lisansları, sahiplerine, kullanıcının tercih ettiği projeler aracılığıyla ekosisteme katkılarından dolayı ödüllendirilme fırsatı sunar. DEBT belirteci, DEBT ekosistemi için merkezi destek ve yardımcı program belirtecidir. Her projenin DEBT coin ile bir takas eşleştirmesi olacaktır.

Ekosistemdeki diğer projeler, ağı desteklemek için transfer ücretleriyle deflasyonisttir ve bu da sık ticareti caydırır. Bu nedenle, bir token sahibi, alım satım ve likidite için kullanmadan önce proje token değerini DEBT tokenına aktarmaya teşvik edilecektir.

DEBT Token  Nasıl Alınır?

The Debt Box  alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. 

  • DEBT Token alım satım işlemleri için, giriş kısmında vermiş olduğun link üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!