Tari World Nedir? TARI Coin Yorum ve Geleceği!

tarı coin NEDİR

Tari World, meta veri tabanı tabanlı bir toplam iş ve ağ çözümüdür. Peki tam olarak Tari World (TARI Coin) Nedir, Nereden Alınır? TARI Coin Yorum ve Geleceği! TARI Coin Teknik Analiz!

Tari World alım-satım işlemleri için hemen Buradan MEXC Borsasına Kayıt Olun!

Tari World (TARI Coin) Nedir?

Tari World, meta veri tabanı tabanlı bir toplam iş ve ağ çözümüdür. İş için çevrimdışı olduğu kadar rahat bir ortam sağlar ve ayrıca işle ilgili içerikte ortak ilgi alanlarına sahip kullanıcıları eşleştirerek optimize edilmiş ağ sistemini yapılandırmaktadır.

Tari World’ün odaklandığı iki konu var. Birincisi, kullanıcılara iş hakkında çevrimdışı kadar rahat konuşacak bir platform yok. İkincisi ise, aracılık platformunun kullanım ücretleri sözleşmelerde fazlalık oluşturmaktadır. Tari World, bu sorunları aşağıdaki üç yöntemle çözdü.

İlk olarak, Tari World, diğer metaverse platformlarından farklı olarak yalnızca iş ve ağ oluşturmaya odaklanan bir metaverse oluşturur. Influencerlar ve serbest çalışanlar, halk ve işletmeler, Tari World‘e ticari amaçlarla ve belirli ilgi alanları ve fikirler hakkında rahatça konuşmak için gelir. İş odaklıdır, bu nedenle amaç için doğru insanlarla eşleşir ve kullanıcıların ağ kurmak için ihtiyaç duyduğu tüm işlevleri sağlar.

İkincisi, Tari World, yüz yüze olmayan platformların sınırlamalarının üstesinden gelir. Tari World, kendini gerçekte ifade etmek için çeşitli PFP kompozisyon öğeleri sunar ve kişisel ofislerin ve binaların özelleştirilmesine izin verir. Buna ek olarak, mekanın kişinin kendi portföyü veya PR malzemeleri ile süslenmesine izin vererek, gerçeklikten daha eksiksiz bir kişisel PR alanı oluşturmak mümkündür. Kullanıcılar Tari World içerisinde karakterlerini ve mekanlarını kişiliklerini ifade edecek şekilde dekore ederlerse ve portföy gibi materyalleri sergilerlerse firmalar markalarına veya projelerine en uygun modelleri kolaylıkla bulabilirler.

Son olarak, Tari World’de sözleşmeler arasında aracılık ücreti alınmaz. Influencerlar, freelancerlar, markalar ve şirketler Tari World’de birbirleriyle buluşup sözleşme yapmakta serbesttir ve bu süreçte herhangi bir aracılık ücreti alınmaz. Ücretlerden herhangi bir yük olmayacağı için, Tari World’e daha fazla insan akacak ve daha sonra platformu aktif hale getirecektir.

Tari World Kurucusu Kimdir? 

Tari World, her ikisi de programlama konusunda geniş deneyime sahip olan Ki Hu Kwon, Hyang Su Kim tarafından geliştirilmiştir. Ki Hu Kwon, ncsoft ve WeMade olmak üzere iki yerde geliştirme ekibi lideri olarak çalıştı. ncsoft ve WeMade ile olan deneyimine dayanarak, Tari World’ün temel gelişiminden sorumludur. Yong Hwan Jeon, NCSoft, Rising Games ve Rocket Mobile’da geliştirici olarak çalıştı.

İkili Ki Hu Kwon NCSoft’ta çalışırken tanıştı ve Ocak 2022’de iş odaklı metaverse platformu geliştirmeye başladı.

Tari World’ün (TARI) dağıtım planına gelecek olursak, Maksimum 3 milyar TARI arzı var. Mayıs 2022’de TARI tokenlarının beş tur token satışı gerçekleştirildi. Token satışı ile dağıtılan 0,6 milyar TARI ve ekosistemi genişletmek ve havuzu korumak için yaklaşık 1,5 milyar TARI kullanılacak.

De-fi ürünleri, hizmetlerin genişletilmesi, Likidite ve Staking, ekosistem iyileştirmeleri ve daha fazlası gibi gelecekteki çalışmaları finanse etmek için yaklaşık 0,45 milyar TARI tahsis edildi. Diğer TARI, pazarlama, ekip, danışmanlar ve ortaklar için kullanılacaktır.

Tari World Nereden ve Nasıl Alınır?

TARI Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Tari World alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • TARI Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

TARI Coin Yorum ve Geleceği!

TARI Coin şimdiye kadar görmüş olduğu en düşük fiyat 1,43$ iken, en yüksek fiyat 19.92 $’dir. Tari World Yorum ve Geleceği son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Tari World alım-satım işlemleri için hemen Buradan MEXC Borsasına Kayıt Olun!

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!