SAFEMOON COİN NEDİR,YORUM VE GELECEĞİ!

safemoon coin nedir

Piyasaya sürüldükten sonra kısa bir süre içerisinde adeta uçuşa geçen SafeMoon CoinNedir, Yorum ve Geleceği!

SAFEMOON COİN NEDİR?

Öncelikle SafeMoon coin kurucusu John Karony‘dir. SafeMoon, 8 Mart 2021’de 0,0000000010 USD’lik bir SafeMoon fiyatı ve 777 trilyon SafeMoon token tedariki ile piyasaya sürüldü. SafeMoon coin, merkeziyetsiz bir DeFİ coinidir. SafeMoon coin kendi web sitesine göre her işlemde şu üç fonksiyonu kullanıyor ve şu şekildedir ;

  • Yansıtma,
  • LP Alma,
  • Yakma.

SafeMoon coin Mart 2021’de piyasaya sürüldükten sonra inanılmaz yükseliş gösteren bir kripto para birimidir. SafeMoon coin sınırsız token dönemine yol açma potansiyeli olduğuna dair umut verici bir kripto para birimi olarak da adlandırabiliriz aslında. SafeMoon protokolü, RFI belirteçleri ile otomatik likidite üreten protokolün bir kombinasyonudur. SafeMoon coin protokolüne göre, token sahipleri elinde bulunan token sayısına bağlı olarak daha fazla SafeMoon kazanacak. SafeMooon Protokolü, kullanıcıların platform aracılığıyla kendi kripto para birimlerini oluşturmalarına olanak tanıyan bir NFT piyasası ve madeni para başlatma paneli içerecek şekilde büyüyecektir. SafeMoon coin neden farklı sorusunun cevabı ise SafeMoon teknik dokümanında yer alan bilgiye göre, kullanılan “yansıma mekanizması” SafeMoon sahipleri için tokenlarını daha uzun süre tutmalarına teşvik ediyor. Ayrıca bir makaleye göre SafeMoon yardım projeleri ve kripto para eğitim programları düzenlemeyi planlıyor. SafeMoon coin merkeziyetsiz bir borsa (DEX) başlatmak ve ortaklıklarını artırmak istiyor. SafeMoon coin, artan popülaritesi sayesinde son derece iddialı bir yol haritasına sahip.

SAFEMOON COİN

SafeMoon Nereden ve Nasıl Alınır? 

SafeMoon alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak, Kripto para borsası Gate.io ‘dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz.!

SafeMoon Fiyat, Grafik ve Piyasa Değeri! 

Btcveri sitesinde, kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz. SafeMoon Fiyat, Analiz, Yorum, Grafik, Hesap Makinesi, Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz!

Name Price
SafeMoon (SFM)
₺0.004166

SafeMoon Toplam Arzı Ne Kadar?

SafeMoon Toplam Arz: 1.000.000.000.000.000’dir.

SafeMoon Kurucusu Kimdir?

Safemoon kurucusu: John Karony’dir.

SafeMoon Kurucusu kim

 

SAFEMOON YORUM VE GELECEĞİ!

SafeMoon Yorum Ve Geleceği! Son zamanlarda, SafeMoon hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de, Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil. Ekonomide söz sahibi olan devletlerin, bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor. SafeMoon Geleceği!

Yatırımcılar tokenlarını sattıktan sonra uygulanan ücretler yoluyla istikrar elde etme arzusuna karşın, hala ciddi bir fiyat oynaklığı mevcut. Bu durum yatırımcıların finansal durumlarına bağlı olarak hem iyi bir kazanç elde edebilirler hem de beklenmedik kayıplar yaşayabilirler. Yaşadığı hızlı yükseliş ile SafeMoon coin’in, gelecek dönemde nasıl bir hareketlilik göstereceği bilinmiyor. Tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi, SafeMoon coin‘e de yatırım yapmadan önce kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber
Sorumluluk reddi: Burada yazılanlar www.btcveri.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.