Plato Farm Nedir? PLATO Coin Yorum ve Geleceği!

PLATO farm coin

Plato Farm, insan uygarlığının evrimini simüle etmek için blok zincir teknolojisini kullanan bir metaversedir. Peki tam olarak Plato Farm (PLATO Coin) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? 

Yeni Çıkan Coinleri İlk Olarak Almak İçin , Şimdi Gateio Borsasına Katıl , Kayıt Ödülü Ve Komisyon Kazan !

Gateio Bonus Kayıt : https://www.gate.io/signup/9495235

Plato Farm (PLATO Coin) Nedir?

Plato Farm (PLATO Coin), insan uygarlığının evrimini simüle etmek için blok zincir teknolojisini kullanan bir meta veri deposudur. Oyuncular, çok çalışarak vahşi bölgeyi insan uygarlığının zengin ve modern bir yuvası haline getirebilir ve ardından uzay uygarlığını yaratabilirler.

MÖ 390’da, büyük antik Yunan filozofu Plato, bir adalet, adalet, düzen, mükemmellik, iş bölümü ve mutluluk krallığı hayal etti. 

PlatoFarm, oyuncuların evlerini sıfırdan genişletmek, zenginlik, bağlantı ve prestij biriktirmek için emek ve bilgelik kullanabilecekleri bir adalet, eşitlik, özerklik ve mutluluk ülkesi olan meta-evrende bir Plato ütopyası inşa etmek için blok zincir teknolojisini kullanmayı amaçlamaktadır. Gruplar, organizasyonlar inşa eder ve daha büyük ve daha verimli bir sosyal operasyon sistemi oluşturur.

PLATO Coin, 100 milyon tirajlı oyun platformu tokenıdır. Nadir NFT donanımlarını ve temel üretim malzemelerini (arazi, fabrikalar ve çiftlikler vb.) takas etmek veya daha fazla öğenin kilidini açmak için yükseltmek için kullanılabilir. Oyuncular, piyasada işlem yaparak veya MARK stake ederek PLATO elde edebilirler. Ne kadar çok PLATO‘ya sahipseniz, oyunda o kadar yüksek statüye sahip olursunuz ve daha fazla izin alırsınız. PLATO deflasyonunu korumak için takımın gelirinin %50’si yakılacak.

Mark , Oyun platformu tokenu ve dolaşım ortamıdır. Oyuncular görevleri veya işleri tamamlayarak (dikerek, çoğaltarak, işleyerek vb.) MARK elde edebilirler. Günlük çıktı, oyunun GSYİH’si ile de ilgili olan F(x) işlevine göre düzenlenir ve günlük üst sınır 10 milyonu geçmez. Oyundaki bazı genel eşyaları ve ekipmanları satın almak için kullanılabilir. MARK’ın ekonomik döngüsünü sürdürmek için, oyuncular araçları satın aldığında sistem MARK’ı geri dönüştürecek ve yakacaktır.

Plato Farm Toplam Arzı Ne Kadar?

PlatoFarm Toplam Arz: 100.000.000 PLATO’dur.

Önerilen Makaleler

PLATO Coin Fiyat,Grafik ve Piyasa Değeri!

BTCVeri sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . PLATO Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz.

PLATO COİN

Plato Farm Nereden ve Nasıl Alınır?

Plato alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. PLATO Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • PLATO Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

PLATO Coin Yorum ve Geleceği!

PLATO Coin Yorum ve Geleceği PLATOin şu ana kadar  görmüş olduğu en düşük fiyat0,03466 iken, en yüksek fiyat $0.045 olmuştur. Plato Farm son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor .

Plato Farm Teknik Analiz!

Gerçek zamanlı toplu Plato Farm alım-satım derecesini görebilirsiniz. FARM/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. BTCVeri Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!