Orbofi AI (OBI Coin) Nedir?

OBI Coin nedir

Orofi AI, web3’te AI tarafından üretilen varlıkların ve ince ayarlı AI modellerinin tüm üretimine güç vermektedir. Peki tam olarak  Orbofi AI (OBI Coin) Nedir, nasıl alınır?

İlk listelenen coinlere önce siz ulaşmak ve OBI  Coin almak için hemen buradan Gate borsasına kayıt olun! Ayrıca açılan sayfada ‘siteye git’ yazısına tıklayarak bonus kazanın!

Orbofi AI (OBI Coin) Nedir?

Orbofi AI, oyunlar, uygulamalar ve her çevrimiçi topluluk için web3’te yapay zeka tarafından üretilen nihai ve en çok kullanılan içerik motorudur.

Orbofi, tüketicileri ve geliştiricileri zincir üzerinde yapay zeka tarafından üretilmiş içerik (2B, 3B, sesler vb.) oluşturma ve birkaç tıklamayla paraya çevrilebilecek ince ayarlı yapay zeka modelleri oluşturma konusunda güçlendirir.

Benjelloun Oussama, Orbofi AI’nin kurucusu, Orbofi’yi kurmadan önce Threefold bina merkezi olmayan bulut bilgi işlem olarak daha önce önde gelen blockchain ekosistem geliştiricisi, 6 yıldır blockchain ve kripto ekosistemleri inşa ediyor ve 2017’nin başlarında NFT uygulamaları üzerinde çalışan ilk ekiplerden biri.

İlginizi çekebilir

OBI Coin Nereden Nasıl Alınır?

OBI Coin alım-satım işlemine hemen başlamak için makale girişinde bulunan link üzerinden  kayıt işlemini gerçekleştirin ve yapacağınız öncelikli işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!