MOVİEBLOC NEDİR, MBL COİN YORUM VE GELECEĞİ!

MBL coin

MovieBloc, film ve içerik dağıtım platformudur. MovieBloc’da tüm işlemlerin ödemesi MBL coin ile yapılır. Peki tam olarak MOVİEBLOC NEDİR, MBL COİN YORUM VE GELECEĞİ!

MOVİEBLOC NEDİR?

MovieBloc, Jeffrey Jin, Chris Kang ve Peter Kim tarafından ortaklaşa kurulmuştur. MovieBloc, merkezi olmayan film ve içerik platformudur. Ters ICO projesi olarak video akış platformu Pandora.tv tarafından yürütülüyor. Ters ICO, geleneksel bir işletmenin sanal para dünyasının merkezi olmayan alanına girmek için adım atma sürecidir.

Moviebloc, blockchain teknolojisi ile eğlence sektörlerinin merkezi yapılanmaların hakimiyetinden kaynaklanan sorunlarını çözmeyi kendisine misyon edinmiştir. İçerik oluşturucular eşit gösterim fırsatı elde ederken, izleyiciler çeşitli içeriklere erişerek topluluğa küratörlük, altyazı ve pazarlama materyalleri sağladıkları için ödüllendirilecekler.

MBL COİN NEDİR?

MBL coin, MovieBloc platformunun belirtecidir. Bu platformda tüm ödemeler MBL kripto para birimi ile yapılır. MBL coin likit değerler ile satın alınamaz. Sadece Ethereum ve Bitcoin gibi kripto para birimleri ile satın alınabilirler. Öncelikle itibari değeri olan bir kripto para birimi satın alarak Gate.io gibi MBL’nin listelendiği bir borsaya aktarmalısınız. Aktarma işlemi tamamlandıktan sonra MBL coin ile değiştirebilirsiniz. MovieBloc (MBL) Coin toplamda 30 milyar adet olarak piyasaya sürülmüştür ve şu anda tamamı piyasadadır. Bu nedenle madenciliği yapılmaz.

MBL COİN NEREDEN VE NASIL ALINIR?

Üst bölümde de bahsettiğim gibi MBL coin itibari para ile satın alınamaz. Değiştirme işlemi için önce alım-satım yapmaya karar verdiğiniz zaman söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan kayıt yaparak, Kripto para borsası Gate.io ‘dan kolayca takas yapabilirsiniz!

MBL COİN FİYAT, GRAFİK VE PİYASA DEĞERİ!

BtcVeri sitesinde, kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . MBL coin Fiyat, Analiz, Yorum, Grafik, Hesap Makinesi, Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz! 

MBL coin toplam arz: 30.000.000.000 MBL

MBL COİN YORUM VE GELECEĞİ!

Blockchain teknolojisi eğlence ve film yapım sektörü dahil birçok sektörü etkilemiş durumda. MovieBloc piyasada lider konumdadır. MovieBloc (MBL) ilk olarak 2021 yılı Mart ayında yükselişe geçerek yatırımcılarına %349,1’lik kazanç sağlamıştır. Piyasaya sürüldükten sonra en yüksek seviyeyi Nisan 2021’de 0,045 dolarla görmüştür.

2020 yılında Cobak’ı devralmakla adından söz ettiren MovieBloc, ilerleyen dönemlerde blockchain ağının önde gelen film ekosistemi olmayı hedefliyor. Cobak, korede kripto cüzdanı, gerçek zamanlı borsa ve token satış işlemlerini gerçekleştiren bir mobil hizmet sağlayıcısıdır. Devralınmasından sonra da yeni projeler geliştirilmeye devam etmiştir.

Ağustos 2020 tarihinde MovieBloc şirketi tarafından coin değerini artırmak için bir hamle yaparak 755.000 dolar değerinde olan 322 milyon token satın alınmıştır. Şirket bu hamleye açıklama olarak dolaşımdaki arzı kontrol etmek olduğunu belirtmiştir. Her geçen gün platforma daha fazla kısa film eklendiği ve daha fazla ziyaretçi ağırlandığı görülmektedir. Yapılacak olan projeler ve geliştirmeler sonucunda kullanıcılara daha fazla miktarda ve alanda ödül dağıtılacağı tahmin ediliyor.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber
Sorumluluk reddi: Burada yazılanlar www.btcveri.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.