HLTHY Coin Nedir? Health Hero Coin Nasıl Alınır?

HLTHY Coin

Health Hero, kişinin yaşam tarzının temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesini sağlama genel misyonuna sahip bir “Kazanmak için oyna” sağlık platformudur. Peki tam olarak Health Hero ( HLTHY Coin) Nedir? HLTHY Coin Nasıl Alınır?

Yeni çıkan coinlere hızlıca ulaşmak için hemen buradan Huobi Borsasına Kayıt Olun ve Hoş Geldin ödülünü kaçırmayın!

Health Hero Coin ( HLTHY Coin) Nedir?

Health Hero, kişinin yaşam tarzının temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesini sağlama genel misyonuna sahip bir “Kazanmak için oyna” sağlık platformu olup,  IoT/bağlı cihazlardan ve modern DeFi’den yararlanan akıllı, açık ve merkezi olmayan oyunlaştırılmış sağlık katılımıdır.

Platform, kuruluşların insanların ihtiyaçlarını tam olarak desteklemek için tüm öz bakım yelpazesini yönetmelerine yardımcı olur. Yemek, ulaşım, barınma ve istihdam gibi hizmetler, sistemimizin bağlantı kurmasına yardımcı olabileceği birçok kaynaktan bazılarıdır.

Platform, makbuzları okumak ve önemli ve sağlıklı öğeleri belirlemek için AI kullanır. Meyve veya sebze alımlarının kanıtı gönderildiğinde nakit para kazanın.

Health Hero, planlama hizmetlerini ve bakımı koordine etmeyi kolaylaştırır. Birlikte çalışabilecekleri geniş bir topluluk temelli organizasyon ağıyla, sağlayıcılar daha fazla hastayı görmek için zaman harcarken daha hızlı bakım sunabilir.

İlginizi Çekebilir

HLTHY Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Health Hero Coin alım-satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

  • Diğer alım satım işlemleri için , makale girişinde bulunan link üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!