Hawksight Coin Nedir? HAWK Coin Yorum ve Geleceği!

Hawksight (HAWK Coin) , merkezi olmayan, gözetimsiz yatırım yönetimi ve nicel ticaret için Solana tabanlı bir protokoldür. Peki tam olarak Hawksight Coin Nedir, Nasıl Alınır? HAWK Coin Yorum ve Geleceği!

HAWKCoin alım-satım işlemleri için hemen Buradan KuCoin Borsasına Kayıt Olun!

Hawksight Coin (HAWK Coin) Nedir?

Hawksight, Herkes için bir DeFi süper uygulamasıdır. DeFi stratejilerini otomatikleştirmek ve Solana & Terra’da kâr açısından optimize edilmiş getiri elde etmek için basitçe USDC yatırın. Veya süper uygulamamızın yapay zeka güdümlü alım satım sinyallerini, sosyal sinyallerini, DeFi-NFT’lerini ve GameFi yardımcı programlarını kullanarak daha akıllı yatırım kararları verin. Hawksight, Solana Ventures & Terraform Labs tarafından desteklenmektedir.

Platformun amacı, herkesin Cryptocurrency, DeFi, NFT ve Sentetik Varlıklarda en iyi performans gösteren kasalara ve ticaret stratejilerine yatırım yapmasını, oluşturmasını veya yönetmesini kolaylaştırarak veriye dayalı yatırımları demokratikleştirmektir.

Solana ekosistemi üzerine inşa etmek, misyonu yerine getirmek ve DeFi’nin yaygın olarak benimsenmesini hızlandırmak için gereken ölçeklenebilirlik, kullanıcı dostu, hız ve güvenliği elde edilmesini sağlıyor. Solana kilit bir giriş noktası olacak, ardından zincirler arası desteği hemen Terra’ya odaklanarak genişletmek istemektedirler.

Hawksight, web platformu, e-posta, Telegram sohbet robotu, Discord sohbet robotu ve API aracılığıyla küresel olarak 1.284.429’dan fazla Kişi ve Kuruma ulaşmak için kâr açısından optimize edilmiş ticaret sinyallerini zorlayan bir AI motoru oluşturdu ve piyasaya sürdü; bu, adreslenebilir pazarı genişletmenin ve ana akımın benimsenmesini sağlamanın anahtarıdır. DeFi – günlük Bireyleri ve Kurumları, gözetim altında olmayan bir DApp ile anında yürütülebilen eyleme geçirilebilir AI sinyalleriyle Solana DeFi ekosistemine çekerek. Yol haritamızda, bu yapay zeka motoru aşamalı olarak merkezden uzaklaştırılacaktır.

Hawksight’ın Temel Değer Önerisi

Tek tıklamayla çiftliğe kolayca yatırım yapılabilir. Solana ve Terra’da, kâr açısından optimize edilmiş stratejilerle çiftliğe anında yatırım yapılmasına ve verim alınmasına olanak tanıyan kasalar keşfedilebilir.

Düşük ücretler, kullanıcılar istediği zaman para yatırıp çekebilir. Düşük ücretler, DeFi’yi herkes için erişilebilir hale getirmenin anahtarıdır. 10 ABD doları gibi düşük bir miktarla başlayıp ve sonraki 1 milyon ilk kez DeFi kullanıcısını güçlendirme ve “nakavt” etme görevinde ekibe katılabilir.

Herhangi bir varlığa erişin Serum, Raydium ve Synthetify gibi merkezi olmayan borsalar aracılığıyla çok çeşitli Kripto Para Birimi, DeFi, NFT veya Sentetik Varlıkların ticaretini yapmak için ticaret stratejilerini doğrudan uygulayın.

Güvenli ve Gözaltında Olmayan Kullanıcılar, kendi cüzdanlarındaki yatırımlarının tam mülkiyetini ve kontrolünü elinde tutar. Hawksight’ın DeFi uygulaması ayrıca iç denetimler, dış denetimler yoluyla savaşta test edildi ve kullanıcıları korumak için bir sigorta fonu tahsis edecek.

AI Signal Platform büyüme motoruyla ana akım DeFi benimsenmesi arasında köprü kuruyor Hawksight AI ticaret sinyalleri şu anda 1.284.429+ Bireysel ve Kurumsal yatırımcıya ulaşıyor ve API aracılığıyla kurumlarla entegre ediliyor. Sinyal Platformu, ölçeklenebilir bir etkiye sahip olan ve DeFi’nin Solana ve Terra’da genel olarak benimsenmesini sağlayan temel bir büyüme motorudur.

Mobil Strateji ve Kolay rampa içi Mobil Uygulama ve sosyal kanal ortağı sinyal entegrasyonları, yerel sinyaller ve kolay rampa üzerinden DeFi’ye ağ geçidi haline gelerek DeFi yatırımı için adreslenebilir pazarı genişletmek için.

Hawksight Toplam Arzı Ne Kadar?

HAWK Coin Toplam Arz ile ilgili veriye ulaşılmazken maksimum arz 5.000.000.000 HAWK’dir.

HAWK Coin Fiyat, Grafik ve Piyasa Değeri!

BTCVeri sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . HAWK Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Hawksight Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

HAWK Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Hawksight alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

 • HAWK Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
 • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Hawksight

HAWK Coin Yorum ve Geleceği!

HAWK Coin Yorum ve Geleceği ,Zebec in şu ana kadar  görmüş olduğu en düşük fiyat $0.05165 iken, en yüksek fiyat0, 2695 $ olmuştur. Hawksight son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Q3 2021 (Başarılı)

 • Singapur, Filipinler, Endonezya, Hindistan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 15+ kişilik bir ekip kurdu
 • Hawksight’ın Yapay Zeka Motoru ve Sinyal Platformu, Platformlar Arasında 500.000’den Fazla Sinyal Kullanıcısıyla, Bir Güneydoğu Asya Tek Boynuzlu At dahil 36’dan fazla Ülkede Bireylerden Kurumlara Yayıldı
 • Kesinleşmiş DApp Teknik Raporu, $HWK Tokenomics ve DApp Ticaretten Kazanç konsepti

2021 4. Çeyrek

 • Terra & Polygon ortaklığıyla SCB10X Global DeFi Hackathon’da birincilik kazandı
 • Platformlarda 1.000.000+ Signal Kullanıcısından oluşan topluluğu ölçeklendirin
 • Stratejik ortaklarla $HWK tokenlarının özel token turunu tamamlayın
 • DApp Platform Testi

Q1 2022

 • Token, IDO Launchpad’ler, DEX’ler ve CEX’ler ile ortaklaşa olarak Şubat 2022’de IDO’yu piyasaya sürüyor
 • Mart 2022’den itibaren DApp ana ağı lansmanı
 • DeFi uygulamasını yerel olarak Terra’da başlatın ve test edin
 • Pilot Hawksight Yardım Hattı: İlk kez DeFi kullanıcıları için yerelleştirilmiş taban kampanyaları
 • Discord, Telegram ve Twitter’da erken benimseyenler ve OG topluluğu üyeleri için ödüller ve teşvikler.

Q2 2022

 • Hawksight Yardım Hattını kilit ülkelerde ilk kez DeFi kullananları dahil etmek için genişletin
 • Çapraz zincir desteğini genişletin
 • Daha fazla DEX ve CEX ile entegre edin
 • Solana & Terra ekosistemindeki DeFi ve NFT ortaklıkları aracılığıyla büyümeyi hızlandırın
 • AI motorunun ve zincir üstü ticaret sinyallerinin aşamalı olarak dağıtılması

Hawksight Coin Teknik Analiz!

Gerçek zamanlı toplu HAWK Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. Hawksight/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. BTCVeri Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!