Global Fan Token Arzı Başlıyor!

Global Fan Token Arzı başlıyor

Türkiye’nin en çok tercih edilen kripto para borsası Bitci, bildiğiniz gibi yankı uyandıracak  olan Global Fan Tokeni duyurmuştu. Bugün ise Global Fan Token Arzı Bitci’de!

Şimdi Bitci’ye  Buradan Kayıt ol! 100 TL Hacim Yap , Çekilebilir 100 TL Kazan!

Global Fan Token Arzı Başlıyor!

Önde gelen kripto para borsası Bitci,  merakla beklenen GLFT fan token arzını saat 15:00’da duyuracağını bildirdi.

Global Fan Token Nedir?

Global Fan Token, topluluğun verdiği kararlar doğrultusunda her hafta düzenli olarak taraftar deneyimlerini toplulukla buluşturacaktır. Topluluğun seçtiği deneyimleri en çok GLFT sahibi olan, GLFT’de en çok hacim yapan ve en çok GLTF’de işlem sayısına ulaşan kullanıcılar kazanacaktır. Devamı için tıklayınız.

GLFT  token nasıl alınır?

Global Fan Token (GLFT Token) alım-satım işlemine başlayabilmek için öncelikle makale girişinde verilen link üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirin. Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri legal bir şekilde doldurun. Alt kısımda bulunan robot değilim kısmını onaylayın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra yönlendirmeleri takip ederek kimlik doğrulama işleminizi gerçekleştirin. Piyasalar kısmına gelerek alacağınız tokeni aratarak ticarete başlayabilirsiniz.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!