Finblox Coin Nedir? FBX Coin Tüm Detay

FBX Coin

Finblox Coin,  Gateio bosasında listelenmesinin ardından ilgi odağı olmuşken sizler için proje ile alakalı en çok merak edilenleri derledik. Finblox Coin ( FBX Coin ) Nedir, nasıl alınır? FBX Coin Tüm Detay

İlk listelenen coinlere önce siz ulaşmak ve FBX Coin almak için hemen buradan Gate borsasına kayıt olun! Ayrıca açılan sayfada ‘siteye git’ yazısına tıklayarak bonus kazanın!

Finblox Coin (FBX Coin) Nedir?

Finblox, güvenli ve uyumlu bir platform içinde oluşturulmuş oyunlaştırılmış özelliklere sahip bir kripto süper uygulaması olmayı hedefliyor.

 Platformda, kullanıcılarının basit ve eğlenceli yollarla ayni ödüller kazanmak için satın alma ve ticaret yoluyla kripto ve dijital varlıklarını büyütmelerine yardımcı olacak çeşitli ürün ve hizmetler mevcut olacak.

Finblox için süper uygulama, verimlilik, uyarlanabilirlik ve toplu ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak oluşturulmalıdır. Size birçok araç sunan bir İsviçre Çakısının güçlü sapı gibi, Finblox platformu da size güçlü, güvenli bir katman üzerine inşa edilmiş birçok program ve hizmeti güvenle sunabilir.

Ayrıca eğlence, finans ve yaşam tarzı amaçları için gezinmesi kolay bir arayüz tasarlanacaktır. Ve her programın tasarımı, kullanıcıların kripto zenginliklerini çeşitli eğlenceli yollarla oluştururken keyif almaları ve son kullanıcıların eğlenmesi için tek bir platformda kolayca erişilebilir hale getirmeleri için heyecan verici ve basit olmaktır.

Finblox, geliştirme ekibimizin modüler mikro uygulamalar oluşturup süper uygulamaya dağıttığı bir ekosistem aracılığıyla son kullanıcılarımızın bir dizi kripto hizmetine erişme ihtiyacını çözmeye çalışıyor. Bu sağlayıcı ekosistemi, uygulama içinde daha geniş bir hizmet yelpazesine kolay erişim sağlayarak süper uygulamanın değerini de artırır. Bu nedenle Finblox SuperApp, dijital kripto varlıklarını depolamak ve ticaretini yapmak için uygun, güvenli ve eğlenceli yollar arayan son kullanıcılar için birden fazla kripto uygulamasına olan ihtiyacı birleştirip değiştirebilecek. Kripto ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada bir yer.

İlginizi çekebilir

Tüm ekosistemi birbirine bağlayan programlar ve özellikler tasarlamayı planlamaktadırlar. Her tasarım, araştırma departmanımız tarafından kapsamlı bir şekilde test edilir ve gözden geçirilir ve kullanıcı tavsiyeleri ile geri bildirimleri dikkate alınır. 

Kullanıcılarımızın kriptolarını hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde değiş tokuş etmelerine ve aktarmalarına olanak tanıyan bir Katman-1 protokolü oluşturulacaktır.

Gelecekte, kripto ve blockchain teknolojisini kullanarak verimli bir şekilde çalışan ve tüm yeniliklerimizin enterpolasyona sahip olmasına izin veren birbirine bağlı bir sistem oluşturmayı umuyoruz. Ekibimiz ve kaynaklarımızla Finblox, zamanını ve enerjisini teknolojimizi iyileştirmenin daha verimli yollarını keşfetmeye harcayacaktır – ağlarımızla ilgili olarak maliyeti iyileştirmek ve işlem hızlarını artırmak gibi.

FBX Coin nasıl alınır?

FBX Coin alım-satım işlemine hemen başlamak için makale girişinde bulunan link üzerinden  kayıt işlemini gerçekleştirin ve yapacağınız öncelikli işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

FBX Coin kurucusu kim?

Finblox, Coin kurucusu Peter Hoang’dir.

Fbx Coin toplam arzı kaç?

Finblox Coin toplam arz: 10.000.000.000 FBX’dir.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!