Evmos Coin Nedir, Nasıl Alınır?

evmos coin yorum

Evmos Coin, bir Blok Zincirler Arası İletişim protokolüdür. Peki tam olarak Evmos Coin Nedir, Nasıl Alınır?  Evmos Coin Yorum ve Geleceği!

Evmos Coin alım-satım için hemen buradan Huobi’ye kayıt olun!

Evmos Coin Nedir?

Evmos, bir Blok Zincirler Arası İletişim protokolüdür, yani IBC; blok zincirleri için IP katmanı. IBC şu anda varlıkları farklı blok zincirleri arasında taşımanın en güvenli ve en güvenli ve merkezi olmayan yoludur ve birden fazla zincir arasında birlikte çalışabilirliği ortaya çıkarır.

Evmos, Ethereum’a birleştirilebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve hızlı kesinlik getiren ilk IBC uyumlu EVM tabanlı zincir olarak hizmet veren Cosmos SDK’dan yararlanır.

Evmos, geliştirici ve kullanıcı teşviklerini uyumlu hale getirirken, Ethereum tabanlı uygulamalar ve varlıklar dünyasını Cosmos ekosisteminin birlikte çalışabilir ağlarına getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Evmos Coin Nasıl Alınır?

EVMOS alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. EVMOS Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok Huobi Borsasında yer aldığını görebilirsiniz.

  • EVMOS alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Evmos Coin Yorum ve Geleceği!

Evmos Coin Yorum ve Geleceği , Evmosin şu ana kadar  görmüş olduğu en düşük tutar ₺19.71 , en yüksek fiyat ₺81.88 olmuştur. Evmos son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!