Defy Coin (FCOİN) Nedir, Nasıl Alınır?

FCOİN yorum

DEFY Coin, oyna-kazan (P2E) türünde bir mobil NFT blok zinciri oyunu olan DEFY’nin hizmet tokenı olarak tanımlanmaktadır. Peki tam olarak Defy Coin (FCOİN) Nedir, Nasıl Alınır? FCOİN Yorum ve Geleceği!

Defy Coin alım-satım için hemen Bybit  Borsasına buradan kayıt olun!

Defy Coin (FCOİN) Nedir?

FCOIN, DEFY mobil oyununun oyun içi kriptografik olmayan para birimi olup, Future Systems madeni parasının kısaltmasıdır ve DEFY bilgisinde, tüm hakim Future Systems metaverse’inin merkezi para birimidir. İlk başta, dünyaya büyük kolaylık sağlamaktadır. Bir süre sonra FCOIN’in sizi kontrol etmek için kullanıldığı anlaşılır.

DEFY, oyna-kazan (P2E) türünde bir mobil NFT blok zinciri oyunu olan DEFY’nin hizmet tokenidir. Hiperbasit (hyper casual) türünde bir şifre kırma oyununu, öğren-kazan (L2E) unsurlarını ve gerçek dünya keşiflerini, artırılmış gerçeklik (AR) maceraları ile bir araya getiren DEFY ile oyuncular, sanal ve fiziksel dünyayı birbirine bağlayan bir metaverse’e adım atacaktır DEFY’nin oyun içi ekonomisi, oyuncuların deneyimi düşünülerek tasarlanmıştır. Çift para birimi modeli, kapsamlı bir özelleştirilebilir takas edilebilir oyun varlıkları setinin yanı sıra çaba sarf etmeye istekli oyuncular tarafından kullanılabilecek çoklu teşvik mekanizmalarıyla birleştirilir.

DEFY Coin kullanıcıların oyun içi varlıklar edinmesine, diğer kullanıcılarla etkileşime girmesine ve oyundaki operatörler olarak etkinliklerini artırmasına izin vermede anahtar olan bir yardımcı simgedir. Kullanıcılar, oyun içi başarılar yoluyla biriken FCOINS (oyun içi para birimi) ile DEFY tokenları kullanabilir veya bir CEX veya DEX aracılığıyla $DEFY satın alabilir.

İlginizi Çekebilir

FCOİN Nereden ve Nasıl Alınır?

Fcoin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

  • DEFY Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

FCOİN Yorum ve Geleceği!

Fcoin henüz ıco aşamasında olup, gerekli veriler oturduktan sonra bölüm güncellenecektir.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!