DarkShield Games Studio (DKS Coin) Nedir?

dsk coin

DarkShield Game Studio’da oyunları, Gaming MarketPlace tarafından sunulan ödül sistemi olarak Crypto ve NFT’yi kullanır. Peki tam olarak DarkShield Games Studio (DKS Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

DSK alım-satım işlemleri için hemen Buradan Huobi Borsasına Kayıt Olun!

DarkShield Games Studio (DKS Coin) Nedir?

DarkShield Game Studio , video oyunları geliştirme konusunda uzman, 2D ve 3D RPG video oyunları geliştirmektedirler. DarkShield Games, derin araştırmalara dayalı olarak oyun endüstrisi ile kripto para dünyası arasında bir bağ oluşturur.

Tüm DarkShield oyunları, NFT ve Puan Sistemini entegre edecek ve ekosisteminde yalnızca resmi DarkShield tokenı kullanacak. Böylece DarkShield ekosisteminde seçim yapmaktan asla sıkılmazsınız.

DarkShield Game Studio toplam arzı 5.000.000.000 DKS’dir.

Önerilen Makaleler

DarkShield Games Studio Nereden ve Nasıl Alınır?

DarkShield Games alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. DSK Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • DSK Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

DSK alım-satım işlemleri için hemen Buradan Huobi Borsasına Kayıt Olun!

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!