CROWN Coin Nedir, Nasıl Alınır?

crown coin

Gateio borasında listelenecek olan CROWN Coin Nedir, Nasıl Alınır?

İlk listelenen coinlere önce siz ulaşmak ve CROWN almak için hemen buradan Gate borsasına kayıt olun! Ayrıca açılan sayfada ‘siteye git’ yazısına tıklayarak bonus kazanın

CROWN Coin, işi geliştirmek ve CROWN Token sahiplerine ve topluluğa ek değer yaratmak için geleneksel fikri mülkiyetleri (IP’ler) blockchain teknolojisiyle birleştiren ilk küresel eğlence belirtecidir.

Token sahipleri, ekolardan ödüller, avantajlar ve ayrıcalıklar alırken, hızla büyüyen fikri mülkiyetler, NFT‘ler ve Metaverse sektörlerine maruz kalacaklar.

Milyonlarca dolarlık üretim şirketleri, yıllarca fikri mülkiyet haklarına sahip bir birikim ve sektörün en iyileriyle derin ortaklıklar tarafından destekleniyor. Fikri mülkiyetin gücüne inanmaktadırlar. Bir hikayedeki IP’ler, oyun, çizgi roman, roman, ticari ürün, dizi, film ve NFT’ler gibi hızla büyüyen diğer sektörlere genişletilebilir.

CROWN kurucusu kim?

CROWN Coin kurucusu Pannathorn Pan Lorattawut’dir.  CFA, NFT’ler ve jetonlar gibi dijital varlıkları eğlence endüstrisine getiren CROWN’un arkasındaki şirket olan VUCA Digital’in CEO’sudur.

Pan, T&B Media Global’e 2019 yılında Baş İş Geliştirme Sorumlusu olarak katıldı ve şu anda VUCA Digital’in dijitalleştirilmiş varlıkları ve danışmanlık işini ve T&B’nin yatırımlarını, fintech’i, dijital varlıkları, stratejisini ve iş geliştirmesini denetliyor.

CROWN Nereden, Nasıl Alınır?

CROWN  alım-satım işlemine hemen başlamak için makale girişinde bulunan link üzerinden  kayıt işlemini gerçekleştirin ve yapacağınız öncelikli işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!