Alaska Gold Rush (CARAT Coin) Nedir?

carat coin

Rafał Koczan tarafından kurulan CARAT Coin, gateio borsasında listeleneceğini duyurdu. Peki tam olarak Alaska Gold Rush (CARAT Coin) Nedir, Nasıl alınır?

İlk listelenen coinlere önce siz ulaşmak ve CARAT Coin almak için hemen buradan Gate borsasına kayıt olun! Ayrıca açılan sayfada ‘siteye git’ yazısına tıklayarak bonus kazanın!

Alaska Gold Rush (CARAT Coin) Nedir?

Carat, devrim niteliğinde bir Win2Earn oyun içi ekonomisi içeren Red Dead Redemption, Fortnite ve The Witcher’ın bir kombinasyonu olarak tanımlanabilecek bir FPP web3 oyunudur.

Alaska Gold Rush, açık bir dünyaya ve metaverse içinde heyecan verici olay örgüsüne ve maceralara sahip ilk WEB3 yerel oyunudur. Keşfedilmemişleri keşfederken zenginlik elde etmek için Alaska’ya giden ilk cesurlardan biri ol!

Alaska Gold Rush’ta gelişen bir oyun içi ekonomi ve oyuncular için uzun süreli teşvikler yaratmak için oyunculardan ve finans uzmanlarından oluşan bir ekip oluşturduk. $CARAT token sürdürülebilirliği, oyunun ayrılmaz bir parçasıdır!

İlginizi çekebilir

Alaska Gold Rush kurucusu Rafał Koczan’dır. Alaska Games ve Diamenton Multimedya pazarlama ajansının ortak sahibi. Dijital pazarlama ve markalaşma alanında 10 yıllık deneyim, kripto araştırma ve pazarlamasında 5 yıllık deneyim, 2021’den itibaren tam zamanlı kripto.

CARAT Coin nasıl, nereden alınır?

CARAT coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştirmek için makale girişinde bulunan link üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirin. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra  yapacağınız ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber
[table “” not found /]