AKROPOLİS COİN NEDİR? AKRO COİN YORUM VE GELECEĞİ!

Akropolis coin

AKRO coin, kripto para borsasında en çok bilinenler arasında yer almayı başaran bir token’dır. Peki tam olarak AKROPOLİS COİN NEDİR? AKRO COİN YORUM VE GELECEĞİ!

AKROPOLİS (AKRO) COİN NEDİR?

AKRO coin, Akropolis şirketinde çeşitli ödemelerde ve ödüllendirme sisteminde kullanılan bir kripto para birimidir. Akropolis, 2017 yılında Ana Andrianova  tarafından, daha sonra Kate Kurbanova’nın kurucu ortak olarak katılmasıyla kuruldu. Akropolis 2020 Haziran’da Ethereum ana ağında piyasaya sürüldü.  Akropolis, serveti kurtarmak ve büyütmek için otonom bir finansal ekosistem sağlamayı amaçlayan Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir finans protokolü işleten bir şirkettir. Bu sistem üzerinden, kar amacı gütmeyen otonom düzenlemeler geliştirmek için AkropolisOS, teminatsız krediler için Sparta ve dolar-maliyet ortalaması için bir araç olan Delphi dahil bir dizi ürün sunmakta.

Akropolis, ürün paketi protokol yönetimi için bir ERC-20 belirteci AKRO kullanılıyor. ERC-20 merkezi olmayan uygulamaların omurgasını oluşturmaktadır. Akropolis,  ilk duyurusunda devlet emeklilik sisteminin kaçınılmaz çöküşünden kaynaklanan “yaklaşan bir emeklilik açığı kıyameti” olarak tanımladığı soruna bir çözüm olarak Akropolis‘i dağıtılmış bir tasarruf ve emeklilik fonu olarak tasarladı.

Akropolis, Ocak 2018 ile Haziran 2018 arasında iki ön satışını tamamladı. İlk tur danışmanlar, yatırımcılar ve stratejik ortaklar için, ikinci tur ise aktif topluluk üyeleri içindi.

Akropolis, DeFi dapps paketi kullanarak yatırımcılarına hem yeni DeFi protokolleri başlatma hem de yönetmelerine yardımcı olabilecekleri bir paket sunarak, kripto para varlıklarını büyütme yeteneği vermeyi amaçlıyor. Bu amacın nedeni üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan çalışmak üzere tasarlanmış bir Özerk Finans Organizasyonu görevi görmesidir.

Akropolis (AKRO) coin

Akropolis (AKRO) Toplam Arzı Ne Kadar?

Toplam Arz: 4.000.000.000 AKRO

AKROPOLİS (AKRO) COİN NEREDEN VE NASIL ALINIR?

Akropolis (AKRO) işlem hacmi yönünden dünyanın en büyük borsası olan Gate.io‘dan hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. Eğer hala kaydınız yoksa buradan kayıt yaparak, Kripto para borsası Gate.io ‘dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz!

AKROPOLİS (AKRO) COİN FİYAT, GRAFİK VE PİYASA DEĞERİ!

BtcVeri sitesinde, kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . Akropolis (AKRO) coin Fiyat, Analiz, Yorum, Grafik, Hesap Makinesi, Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz! 

AKROPOLİS (AKRO) YORUM VE GELECEĞİ!

Akropolis coin hakkında araştırma yaptığımız zaman her ne kadar pozitif düşünce oluşsa da temkinli yaklaşmakta fayda var. AKRO coin yatırımcıları, kullanıcıların ağda uyması gereken kuralları güncelleyecek tekliflerde oy hakkını kullanarak işlem ücretleri ve yeni basılan AKRO ile ödüllendirilir.

Akropolis, kullanıcılarına ait DeFi hizmetlerinden oluşan bir ekosisteme erişmek isteyen herhangi bir  yatırımcının ilgisini çekebilir. Yatırımcılar, platformunun geleneksel finansal hizmetlere yazılım tabanlı alternatifler oluşturma yeteneğine inanmaları halinde portföylerine AKRO’yu eklemek isteyebilirler.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber
Sorumluluk reddi: Burada yazılanlar www.btcveri.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.