AirTnT Coin Nedir? TNT Coin Yorum, Geleceği!

airtnt coin nedir

AirTnT Coin, hayatın dinamizmini ve eğlencenin zirvesini benzersiz bir seyahat deneyimi etrafında buluşturmayı hedeflemektedir. Peki tam olarak AirTnT Coin (TNT Coin ) Nedir, Nasıl Alınır? TNT Coin Yorum, Geleceği!

TNT Coin alım-satım yapmak için hemen buradan Gate.io Borsasına kayıt olun ve hoş geldin bonusunu kaçırmayın!

AirTnT Coin (TNT Coin ) Nedir?

AirTnT Coin, seyahat verilerinin paylaşılmasında yeni bir devrim yaratarak ve topluluğa seyahat ürünleri sağlayan hizmet kuruluşlarının yanı sıra bireysel sağlayıcıları birbirine bağlayarak seyahatin geleceğini değiştiriyor.

AirTnT, hayatın dinamizmini ve eğlencenin zirvesini benzersiz bir seyahat deneyimi etrafında buluşturmayı hedefliyor. AirTnT, seyahatte kripto para biriminin ve DeFi alanının sınırlarını zorluyor. Bu sayede kullanıcılar, büyük cazibe merkezlerine konfor içinde seyahat edebilecekler.

  • Sosyal ağ: Seyahat ederken ve konaklarken fotoğrafları, incelemeleri ve diğer kullanıcı kılavuzlarını özgürce paylaşın.
  • Kazanmak için seyahat: Seyahat NFT’leri aracılığıyla dünyayı keşfederek kazanılan seyahat platformu
  • Blockchain cüzdan: Katı standartlara göre güvenli ödeme
  • Çok işlevli NFT: M2E, Social-Fi, Bağış vb. gibi çeşitli işlevleri gerçekleştirin.

TNT Coin kurucusu kim?

TNT Coin kurucusu ceo Kyle Kim’dir.

AirTnT Coin Nasıl, Nereden Alınır?

AirTnT alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. 

  • TNT Coin alım satım işlemleri için, giriş kısmında vermiş olduğun link üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

TNT Coin Yorum, Geleceği!

Tnt Coin henüz çok yeni bir token olup, Gateio listelemesi de yeni gerçekleşmiştir. Gerekli veriler oturduktan sonra bölüm güncellenecektir.

AirTnT toplam arz: 4.000.000.000 TNT’dir  ve AirTnT halka arz fiyatı: 0,02 $ dir.

Göz At

En İyi Kripto Borsaları
Canlı Kripto Para Piyasası
Fan Tokenler
Son Dakika Kripto Haber

Sosyal Medya'da BTCVeri

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. btcveri.com , alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!